CH DAISY-Cobliky,CZ   4.6.2014                            modře želvovinová mitted                                                            HCM,PKD, HCM,PKD,FeLV,FIV negat.,krev.sk. A 

DAISYNKA, tato krásná kočička se tu u nás objevila neplánovaně. Moje kamarádka Katka (moje poradkyně), si jela pro kočičku do chovu. Protože si nemohla vybrat ze dvou volných, dovezla si obě dvě. Asi po dvou týdnech, bylo jisté, že jejich zbarvení je jiné, než je uvedeno v PP - modrá mitted. Obě jsou zbarvení " Modře želvovinová mitted ". Jelikož ona už jedno toto zbarvení u své chov.kočky měla, rozhodla se Daisynku chovatelce vrátit. ALE, já už jsem se do ní "zamilovala". Kamarádka promluvila s chovatelkou, že bude Daisynka v dobrých rukou a já si ji koupila. Vzaly jsme je obě na MVK Brno, na posouzení jejich, jiného zbarvení. Daisynka dostala nový PP, se změnou barvy na "modře želvovinová mitted". Toto se občas stává u koťátek, že se vybarvují několik měsíců. V prosinci 2014 jsem vzala Daisynku na MVK v Olomouci, dostala nádherné Ex 1 a Nominaci. Další výstavy CAC Ex 1 a prosinec 2015, zjískává titul CHampion.

Za tu dobu, co je Daisynka u nás, jsem z ní stále unešená. Je krásná, hodná, miloučká, mazlivá. Veškteré TESTY má Daisynka OK , vše je negativní. Je to nejmazlivější kočička ze všech. Odchov svých koťátek zvládla na výbornou, má úžasný mateřský cit a nejen ke svým koťátkům. Její koťátka byla nádherná, s překrásnou srstí.

  

 


Kontakt

Ragdoll Bandini CZ, chovatel. stanice

Moravská Huzová
Štěpánov
78313 u Olomouce


+420.602 708 061


Fotografie DAISYNKY

/album/fotografie-daisynky/a290920141669-jpg2/

—————

/album/fotografie-daisynky/a003-jpg2/

—————

/album/fotografie-daisynky/a161-jpg1/

—————

/album/fotografie-daisynky/a009-jpg/

—————

/album/fotografie-daisynky/a011-jpg4/

—————

/album/fotografie-daisynky/img-4641-jpg1/

—————

/album/fotografie-daisynky/img-4629-jpg/

—————

/album/fotografie-daisynky/img-4634-jpg/

—————

/album/fotografie-daisynky/img-4619-jpg/

—————

—————