INFORMACE PRO ZÁJEMCE O KOŤÁTKO

24.04.2016 20:15

Chováme koťátka výhradně s průkazem původu (PP), také po výstavně úspěšných rodičích, kteří mají tituly Championů.                                                    

Náš domov opouští nejdříve ve 13 týdnech věku,(kastrovaná 14 týd.) snažíme se, aby byla maximálně vymazlená, naučená čistotě, všichni používají kryté WC,  znají škrabadla, jsou řádně očkovaná a odčervená. Mazlíčci jsou vždy KASTROVANÍ.

Krmíme je hlavně syrovým přem. masem, různé druhy i vařeným. Kvalitními granulkami i konzervami, pamlsky atd., jejíchž příchutě obměňujeme.

Návštěvy jsou možné po naočkování koťátek (potom možno i pochovat). Na podívání kdykoliv po dohodě. 

Na rozloučenou do nového domova, v nich zůstává mnoho naší lásky, pro začátek si odnesou malou výbavičku pro koťátko, patřičnou smlouvu, očkovací průkaz, průkaz původu, všichni jsou čipováni, mazlíčci jsou kastrovaní. Také si sebou vezou krmení na několik dní, na které jsou u nás naučeni.

Všechna koťátka jsou po testovaných rodičích. Testy na FeLV,FIV,PKD a HCM, u všech negativní. Oba rodiče vždy k vidění u nás.                   Jistý je doživotní servis, pomoc i rady.

Koťátka na Chov prodáváme pouze registrovaným členům v jakékoli organizaci FIFE i NON-FIFE.

Jedinou podmínkou je, abychom byli informováni o průběhu života našich miminek v nových domovech, rádi se podíváme na fotografie jak miláčkové rostou a prospívají, rádi si přečteme byť trochu řádků o slastech a strastech miminek i páníčků.

Cena koťátek je individuální, závisí na zbarvení, pohlaví, záměru ( mazlík, chov, výstavy) atp., pohybují se na mazlíka  17 tisíc (ojediněle) i výše, + 1 tisíc za KASTRACI. Tyto ceny jsou za kvalitní, zdravé, krásné, vymazlené a socializované koťátko, očkované, čipované z testovaného 100% zdravého  chovu. 

K závazné rezervaci je nutné složit kolem pátého týdne stáří koťátka rezervační poplatek, (5 tisíc), doplatek je při odběru koťátka. ZÁROVEŇ JE VYSTAVENA PŘEDKUPNÍ SMLOUVA.

Máte-li zájem o drobečka z naší malé chovatelské stanice a nebo chcete-li se na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo kontaktním formulářem.  

    UKÁZKA DŘÍVĚJŠÍCH KOŤÁTEK, KTERÁ OD NÁS JIŽ ODEŠLA DO NOVÝCH DOMOVŮ

   Velice fotogenický vrh " G "

     Koťátka z vrhu " H "

       Maxík a Messi z vrhu " M "

      Koťátka z vrhu " P "

       2  Vrhy " N + O "   2 + 6 

      Kocourci z vrhu " Q " , tito jsou crémový 

       A zde je celý vrh Q

      Koťátka z vrhu " R "

      Koťátka z vrhu " T "

      Koťátka z vrhu " U "

     Koťátka z vrhu " Y "

    Koťátka z vrhu  " Z "

 

 
                                                     

 

—————

Zpět


Kontakt

Ragdoll Bandini CZ, chovatel. stanice

Moravská Huzová
Štěpánov
78313 u Olomouce


+420.602 708 061