INFORMACE PRO ZÁJEMCE O KOŤÁTKO

24.04.2016 20:15

Chováme koťátka výhradně s průkazem původu (PP), také po výstavně úspěšných rodičích, kteří mají tituly Championů.                                                    

Náš domov opouští nejdříve ve 13 týdnech věku,(kastrovaná 14 týd.) snažíme se, aby byla maximálně vymazlená, naučená čistotě, všichni používají kryté WC,  znají škrabadla, jsou řádně očkovaná a odčervená.

Krmíme je hlavně syrovým přem. masem, různé druhy i vařeným. Kvalitními granulkami i konzervami, pamlsky atd., jejíchž příchutě obměňujeme. 

Na rozloučenou do nového domova, v nich zůstává mnoho naší lásky, pro začátek si odnesou malou výbavičku pro koťátko, patřičnou smlouvu, očkovací průkaz, průkaz původu, všichni jsou čipováni, mazlíčci jsou kastrovaní.

Všechna koťátka jsou po testovaných rodičích. Testy na FeLV,FIV,PKD a HCM, u všech negativní. Oba rodiče vždy k vidění u nás.                                                                        

Jistý je doživotní servis, pomoc i rady.

Koťátka na chov prodáváme pouze registrovaným členům v jakékoli organizaci FIFE i NON-FIFE.

Jedinou podmínkou je, abychom byli informováni o průběhu života našich miminek v nových domovech, rádi se podíváme na fotografie jak miláčkové rostou a prospívají, rádi si přečteme byť trochu řádků o slastech a strastech miminek i páníčků.

Cena koťátek je individuální, závisí na zbarvení, pohlaví, záměru ( mazlík, chov, výstavy) atp., pohybují se na mazlíka deset až dvanáctitisíc (ojediněle) i výše. Tyto ceny jsou za kvalitní, zdravé, krásné, vymazlené a socializované koťátko, z testovaného chovu.

K závazné rezervaci je nutné složit  rezervační poplatek, (3 tisíce).

Máte-li zájem o drobečka z naší malé chovatelské stanice a nebo chcete-li se na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo kontaktním formulářem. 

   Velice fotogenický vrh " G "

                     Maxík a Messi z vrhu " M "

                Koťátka z vrhu " P "

 

 

 

 
                                                       

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Ragdoll Bandini CZ, chovatel. stanice

Moravská Huzová
Štěpánov
78313


+420.602 708 061